Спасибо за обращение
Наш менеджер перезвонит Вам в течении 30 минут в рабочее время (Пн-Пт с 9:00 до 18:00)
Саше
Стик
Пакет "Подушка"
"Дой-пак"
Фасовка брендированой порционной
продукции для пищевого и не пищевого сегментов рынка
Пн-Пт с 9:00 до 18:00
Контакты
Фасовка брендированой порционной
продукции для пищевого и не пищевого сегментов рынка
Телефоны:
+38 (093) 170 29 93
+38 (057) 728 12 75
График работы:
Пн-Пт 09:00-18:00
КС Сервис 2018 ©
Создание сайта Романенко Сергей
Задать вопрос
Задайте свой вопрос в форме ниже и мы ответим Вам в ближайшее время
Политика конфиденциальности
Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»

Дана політика конфіденційності діє для всіх сторінок, що містяться на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс». У випадках та в порядку, передбаченому законодавством України, Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних продуктів та товарів, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

Для зручності користування інтернет-ресурсами на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» може міститися посилання на інші веб-сайти. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у вас є питання з приводу цієї політики, ви повинні зв'язатися з нами за адресою електронної пошти hrfasovka@gmail.com або за тел. +38 (097)-192-58-33. Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Контент від відвідувачів

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає Вам можливість брати участь у обговореннях, опитуваннях, акціях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, погляди тощо. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім'я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» і може бути використане для внутрішніх рейтингів.

Якщо Ви вирішили брати участь у опитуваннях, обговореннях, акціях ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана, використана іншими користувачами цих послуг. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте у коментарях і не зобов'язані публікувати та Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не зобов'язане видаляти або редагувати будь-який з Ваших коментарів.

Якщо Ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у соціальній мережі, ці дії регулюються Політикою конфіденційності соціальної мережі, на яку здійснюєте посилання. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не відстежує і не зберігає записи цих дій.

Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати Ваші дії на ньому. Приймаючи участь у обговореннях, опитуваннях, акціях, Ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з'явитись на інших веб-сайтах, блогах, тощо. Просимо звернути увагу, що Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана Вами, а не Товариством з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Обмеження відповідальності за достовірність отриманої інформації.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не перевіряє достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб'єктність користувачів.

Інформація, яка може бути оброблена в процесі взаємодії з користувачем (далі - Користувач) сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» (далі - Програма):

Інформація, що надається Користувачами соціальної мережі (FACEBOOK чи іншої соціальної мережі) - під час використання Програми може використовуватися надана Користувачем особиста інформація. Обсяг вищевказаної інформації не перевищує обсяг інформації, що вказується зареєстрованим користувачем Соціальної мережі (FACEBOOK чи іншої соціальної мережі) зазначеної при взаємодії з соціальними мережами.

Інформація про відвідування - при доступі до сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» через браузер, програму або інший клієнт сервери Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» автоматично записують певну інформацію. Ці журнали серверів можуть містити інформацію про запити, звернення, пропозиції, IP-адресу, типи і мову браузера, дату і час запиту, а також містити один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити браузер або аккаунт Користувача.

Користувацькі повідомлення - коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Програми відправляє повідомлення, у тому числі в служби підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування Програми. Для зв'язку з Користувачем з питань роботи Програми може використовуватися адреса електронної пошти та/або номер телефону надані Користувачем.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не контролює сайти, які використовують інформацію з сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс». Ці сайти можуть розміщувати на ваш комп'ютер власні файли cookie, збирати дані або запитувати у користувачів у соціальних мережах особисту інформацію надану останніми на свій страх і ризик.

Крім цього, інформація, що надається Користувачами соціальної мережі може бути використана в наступних цілях:

підтримка, захист і удосконалення Додатків Програми;

удосконалення роботи сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»;

удосконалення продукту та/або товару Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»;

захист прав та власності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Цим підтверджується, що використання інформації, зазначеної Користувачем, дозволено для цілей передбачених політикою конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Надання доступу до інформації

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає доступ до особистої інформації користувачів юридичним і фізичним особам, які не мають відношення до Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс», лише за таких обставин:

має місце наявність дозволу Користувача. Для передачі будь-якої конфіденційної інформації Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» потрібна згода Користувача;

у Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» є підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації необхідне для:

1. дотримання будь-яких норм чинного законодавства України або запиту з державних органів;

2. розслідування правопорушень;

3. при виявленні і запобіганні незаконних дій, а також вирішенні проблем безпеки та усунення технічних несправностей.

Захист інформації

Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає доступ до інформації користувачів тільки тим працівникам Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс», яким необхідно мати цю інформацію для виконання своїх посадових обов'язків.

Зміна даної політики конфіденційності

Користувач, використовуючи Програми, посилання, приймаючи участь в обговореннях, прийняв умови даної політики конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» і враховує, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» на цій сторінці.

З питань щодо політики конфіденційності, Користувач може зв'язатися використовуючи e-mail Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»: hrfasovka@gmail.com та/або тел. +38 (097)-192-58-33