Фасовка брендированой порционной
продукции для пищевого и не пищевого сегментов рынка
Пн-Пт с 9:00 до 18:00
Упакуйте свою продукцию
в фирменную брендированную
упаковку любого формата
Цены от производителя
13 летний успешный опыт компании
на рынке фасовки
Саше
Стик
Пакет "Подушка"
"Дой-пак"
Производственная мощности фасовки
50 000 пакетов в час
+38 (093) 170 29 93
Пн-Пт с 9:00 до 18:00
Оставьте заявку на просчет упаковки
Введите Ваше имя и номер телефона и мы свяжемся с Вами
Заказать звонок
Введите Ваше имя и номер телефона и мы Вам перезвоним
Задать вопрос
Задайте свой вопрос в форме ниже и мы ответим Вам в ближайшее время
Политика конфиденциальности
Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»

Дана політика конфіденційності діє для всіх сторінок, що містяться на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс». У випадках та в порядку, передбаченому законодавством України, Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних продуктів та товарів, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

Для зручності користування інтернет-ресурсами на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» може міститися посилання на інші веб-сайти. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у вас є питання з приводу цієї політики, ви повинні зв'язатися з нами за адресою електронної пошти hrfasovka@gmail.com або за тел. +38 (097)-192-58-33. Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Контент від відвідувачів

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає Вам можливість брати участь у обговореннях, опитуваннях, акціях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, погляди тощо. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім'я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» і може бути використане для внутрішніх рейтингів.

Якщо Ви вирішили брати участь у опитуваннях, обговореннях, акціях ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана, використана іншими користувачами цих послуг. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте у коментарях і не зобов'язані публікувати та Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не зобов'язане видаляти або редагувати будь-який з Ваших коментарів.

Якщо Ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у соціальній мережі, ці дії регулюються Політикою конфіденційності соціальної мережі, на яку здійснюєте посилання. Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не відстежує і не зберігає записи цих дій.

Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати Ваші дії на ньому. Приймаючи участь у обговореннях, опитуваннях, акціях, Ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з'явитись на інших веб-сайтах, блогах, тощо. Просимо звернути увагу, що Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана Вами, а не Товариством з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Обмеження відповідальності за достовірність отриманої інформації.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не перевіряє достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб'єктність користувачів.

Інформація, яка може бути оброблена в процесі взаємодії з користувачем (далі - Користувач) сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» (далі - Програма):

Інформація, що надається Користувачами соціальної мережі (FACEBOOK чи іншої соціальної мережі) - під час використання Програми може використовуватися надана Користувачем особиста інформація. Обсяг вищевказаної інформації не перевищує обсяг інформації, що вказується зареєстрованим користувачем Соціальної мережі (FACEBOOK чи іншої соціальної мережі) зазначеної при взаємодії з соціальними мережами.

Інформація про відвідування - при доступі до сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» через браузер, програму або інший клієнт сервери Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» автоматично записують певну інформацію. Ці журнали серверів можуть містити інформацію про запити, звернення, пропозиції, IP-адресу, типи і мову браузера, дату і час запиту, а також містити один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити браузер або аккаунт Користувача.

Користувацькі повідомлення - коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Програми відправляє повідомлення, у тому числі в служби підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування Програми. Для зв'язку з Користувачем з питань роботи Програми може використовуватися адреса електронної пошти та/або номер телефону надані Користувачем.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» не контролює сайти, які використовують інформацію з сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс». Ці сайти можуть розміщувати на ваш комп'ютер власні файли cookie, збирати дані або запитувати у користувачів у соціальних мережах особисту інформацію надану останніми на свій страх і ризик.

Крім цього, інформація, що надається Користувачами соціальної мережі може бути використана в наступних цілях:

підтримка, захист і удосконалення Додатків Програми;

удосконалення роботи сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»;

удосконалення продукту та/або товару Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»;

захист прав та власності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Цим підтверджується, що використання інформації, зазначеної Користувачем, дозволено для цілей передбачених політикою конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс».

Надання доступу до інформації

Товариство з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає доступ до особистої інформації користувачів юридичним і фізичним особам, які не мають відношення до Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс», лише за таких обставин:

має місце наявність дозволу Користувача. Для передачі будь-якої конфіденційної інформації Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» потрібна згода Користувача;

у Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» є підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації необхідне для:

1. дотримання будь-яких норм чинного законодавства України або запиту з державних органів;

2. розслідування правопорушень;

3. при виявленні і запобіганні незаконних дій, а також вирішенні проблем безпеки та усунення технічних несправностей.

Захист інформації

Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» надає доступ до інформації користувачів тільки тим працівникам Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс», яким необхідно мати цю інформацію для виконання своїх посадових обов'язків.

Зміна даної політики конфіденційності

Користувач, використовуючи Програми, посилання, приймаючи участь в обговореннях, прийняв умови даної політики конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» і враховує, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс» на цій сторінці.

З питань щодо політики конфіденційності, Користувач може зв'язатися використовуючи e-mail Товариства з обмеженою відповідальністю «КС Сервіс»: hrfasovka@gmail.com та/або тел. +38 (097)-192-58-33

Наша компания предоставляет услуги по фасовке различных типов сырья в брендированию упаковку: сыпучих, пастообразных, гелевых, порошковых и жидких товаров для пищевого и не пищевого сегментов рынка.

Производство и материалы для упаковки соответствуют всем стандартам международного качества ISO 22000:2007. Благодаря своим барьерным свойствам упаковка будет идеально подходить для хранения и реализации продукции.
Сегменты наших клиентов
Производство
Торговые сети. Франчайзеры
HoReCa
Бизнес
Фабрики
Заводы
Хлебозаводы
Кондитерские фабрики
Комбинаты
Аграрии. Фермеры
Бьюти индустрия
Супермаркеты. Магазины
Спа. Салоны красоты
Мед. учреждения
Автосалоны. Заправки
Сетевые компании
Фин. учреждения. Банки
Кафе
Рестораны
Отели
Кофейни
Клубы. Бары
Кейтеринг
Предприниматели, которые ищут новую идею для запуска бизнеса
Маркетинговые агентства
Наши клиенты
Выпускаемая продукция
Пакет "Дой-пак"
Пакет "Подушка"
Саше
Стик
+
Можем расфасовать вашу продукцию в любую
из упаковок (стик, саше, пакет "подушка", пакет "дой-пак")
и дополнительно расфасовать в групповую упаковку и шоубоксы
Также мы можем настроить производство
на изготовление любой упаковку по Вашему заказу.
Мы делаем полный производственный цикл
Оставьте заявку через форму заказа
или позвоните по телефону.
Внесение предоплаты в размере 50% и выполнение заказа в полном объеме.
Согласование условий заказа
и упаковка пробной фасовки продукции.
Также мы сами разрабатываем
дизайн макета для Вашей упаковки.
Полный расчет. Самовывоз или доставка удобной транспортной компанией.
Доставка по Харькову
БЕСПЛАТНАЯ.
Виды сырья, которые можно упаковать.
Сыпучие
Кофе, сахар, перец, соль,
закваска
Гелевые
Гель, крем, гель для стирки,
разжигательная смесь
Пастообразные
Томатная паста, арахисовая паста,
зубная паста, шоколадная паста
Порошковые
Какао, специи, стиральный порошок,
лекарственные препараты
Жидкие
Молоко, шампунь,
сироп, сок
Мелкокалиберная продукция
Перец горошек, бисер, бусы,
семечки, леденцы, орешки
Оставьте заявку на просчет
Наш менеджер перезвонит Вам в течении 30 минут в рабочее время (Пн-Пт с 9:00 до 18:00)
О компании
90 секунд на производстве «КС Сервис»
О компании в цифрах
13 летний успешный опыт компании на рынке фасовки:
работаем с пылящим, сыпучим, вязким и жидким сырьем.
Опыт работы с различными дозами от 0,3 до 500 г.
Производственные мощности позволяющие
фасовать 50 000 пакетов порционных продуктов
в час (это более 1 000 000 пакетов сутки).
Раздельные цеха для производства пищевой
и непищевой продукции.
Специальные условия хранения вашего продукта
(есть оборудованная морозильная камера на 18 м3
для скоропортящихся продуктов).
Сертифицированное производство, отвечающее
международным стандартам качества ISO22000:2007.
Варианты сотрудничества
Фасовка вашей продукции
Разработка дизайна макета
Печать на упаковке
Фасовка продукции
Фасовка стандартной продукции
Предоставление сырья
Разработка дизайна макета
Печать на упаковке
Сахар, соль, перец, сухие сливки
Фасовка продукции
Введите Ваши данные
и мы отправим Вам каталог
Скачайте каталог с нашей продукцией
Контакты
Фасовка брендированой порционной
продукции для пищевого и не пищевого сегментов рынка
Телефоны:
+38 (093) 170 29 93
+38 (067) 577 35 50
viktori230882@gmail.com

График работы:
Пн-Пт 09:00-18:00
КС Сервис 2018 ©
Создание сайта Романенко Сергей